Producent mebli tapicerowanych Puszman – gdzie obejrzeć produkty tej marki?

Puszman to polski producent mebli tapicerowanych, który działa na rynku już od ponad 65 lat. Wszystkie produkty tej marki cieszą się ogromną popularnością. Modele są bowiem niezwykle komfortowe oraz ponadczasowe. Szeroki asortyment sprawia, że niemalże każdy znajdzie coś dla siebie. Gdzie jednak można obejrzeć produkty tej firmy? Mamy kilka możliwości, z których zdecydowanie warto skorzystać. Jakich? Gdzie zapoznamy się z całym asortymentem Puszmana? Sprawdź!

polski producent mebli tapicerowanych

Po pierwsze: strona internetowa, jaką posiada producent mebli tapicerowanych

Polski producent mebli tapicerowanych Puszman prowadzi oczywiście swoją firmową stronę internetową. To jedno z najlepszych miejsc, gdzie można obejrzeć wszelkie modele tej marki. Wszystkie meble wraz ze szczegółowym opisem oraz wieloma zdjęciami znajdziemy na https://puszman.com. Co ciekawe, marka Puszman nie prowadzi sprzedaży internetowej. Mimo wszystko każda sofa, narożnik, fotel czy pufa ma swoją własną podstronę, na której możemy przeczytać wszelkie najważniejsze informacje. Do tego mamy do dyspozycji klasyczny katalog online, a także wirtualne modele 3D. Wystarczy znaleźć odpowiednią zakładkę, aby obejrzeć każdy produkt ze wszystkich stron. To duże ułatwienie, jeśli zależy nam na dokładnym zapoznaniu się propozycjami marki Puszman. 

Po drugie: aplikacja AR

Puszman to producent mebli tapicerowanych, który zdecydowanie idzie z duchem czasu. Każdy zainteresowany sofami, narożnikami, fotelami czy pufami tej marki, może ściągnąć na swój telefon komórkowy specjalną aplikację Puszman AR. Narzędzie to dostępne jest zarówno na system iOS, jak i Android. Co jednak może nam zaoferować? Przede wszystkim wirtualne przeniesienie danego modelu do naszego wnętrza. Wystarczy pobrać aplikację, dokładnie przeskanować całe swoje pomieszczenie, a następnie wybrać produkt, który nam się podoba. Po kilku chwilach zobaczymy go na ekranie naszego smartphona i będziemy mogli sprawdzić, jak prezentuje się on w naszym mieszkaniu. Jest to zatem niezwykle ciekawa i funkcjonalna aplikacja. W końcu nie ma nic lepszego niż możliwość zobaczenia upragnionego modelu w swoim wnętrzu, jeszcze przed podjęciem ostatecznej decyzji zakupowej. 

Po trzecie: media społecznościowe

Marka Puszman prowadzi także intensywne działania w swoich mediach społecznościowych. Ten producent mebli tapicerowanych posiada konto firmowe na Facebooku oraz Instagramie. W pierwszym przypadku znajdziemy odpowiedni profil poprzez wpisanie @puszman. Co jednak czeka na nas w tym miejscu? Przede wszystkim posty prezentujące poszczególne modele mebli z wyszczególnieniem ich największych zalet. Do tego możemy liczyć na sporą ilość wnętrzarskich inspiracji oraz porad. To jeszcze nie koniec! Puszman regularnie zamieszcza na swoim Facebooku również galerie zdjęć nadesłanych z najróżniejszych salonów partnerskich. Będziemy zatem mogli obejrzeć eleganckie sofy, narożnik Hampton i inne modele, fotele czy pufy w nieco innych aranżacjach, a także szybko dowiemy się, gdzie dostępne są poszczególne modele.

Instagramowy profil, jaki posiada marka Puszman znajdziemy natomiast pod nazwą @puszman_design. W tym przypadku możemy liczyć na kolejną porcję najróżniejszych inspiracji oraz porad. Pod hashtagiem #puszman oraz #puszmanmeble możemy natomiast zobaczyć zdjęcia wszystkich zadowolonych klientów. Każdy, kto chce dokładnie prześledzić dane modele, z pewnością już wie, że media społecznościowe zdecydowanie nam to ułatwią. 

Po czwarte: salony partnerskie

Produkty, jakie oferuje marka Puszman można obejrzeć również w licznych salonach partnerskich, zlokalizowanych na terenie całej Polski. Tak jak już wspominaliśmy, firma ta nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej, dlatego też, jeśli chcemy nabyć jej produkty, najlepiej udać się do odpowiedniego sklepu współpracującego z tym przedsiębiorstwem. Całą listę takich miejsc znajdziemy bez problemu na stronie producenta. Wtedy wystarczy tylko zlokalizować, gdzie mieści się najbliższy salon, sprawdzić dostępne tam opcje, zamówić dany model i cieszyć się pięknym oraz niezwykle komfortowym meblem!

Dodaj komentarz