Narożniki z kolekcji Lizbona – poznaj bliżej jedną z serii marki Puszman!

Narożniki tapicerowane cieszą się ostatnio ogromną popularnością. Chętnie wybieramy je do swojego salonu, szczególnie jeśli nocą wnętrze to zamienia się w sypialnię. Takie meble są bowiem niezwykle komfortowe, a także umożliwiają nam zdrowy oraz spokojny sen. Często mamy jednak problem ze znalezieniem idealnego modelu. Dzisiaj przedstawimy wam zatem niezwykle ciekawą kolekcję mebli tapicerowanych, w których znajduje się m.in. narożnik Lizbona, który jest produkowany przez polskiego producenta – markę Puszman! Sprawdź, jeśli jesteś zainteresowany!

komfortowy narożnik lizbona

Kolekcja Lizbona – poznaj ją bliżej!

Seria Lizbona to jedna z czołowych kolekcji polskiego producenta mebli tapicerowanych Puszman. W jej skład wchodzą aż trzy komfortowe narożniki, które dopasowane są do różnych wnętrz. Każdy z nich dedykowany jest dla konkretnej ilości osób. Całość utrzymana jest w dość prostym i ponadczasowym stylu. Dzięki temu każde nasze pomieszczenie zostanie idealnie podkreślone przez narożnik Lizbona. Puszman, projektując tę serię, myślał bowiem o uniwersalności, ale także i wyjątkowym designie. Patrząc na poszczególne modele, mamy wrażenie, że całość jest przemyślana pod każdym możliwym względem. Dzięki temu możemy liczyć na satysfakcję oraz zadowolenie. Co ciekawe, decydując się na jeden z tych mebli, możemy poddać go lekkiej personalizacji. Jesteśmy bowiem w stanie wybrać odpowiedni materiał obiciowy, który najlepiej wpisze się w nasz salon czy inne pomieszczenie. Przebierać możemy spośród ogromnej palety tkanin, kolorów oraz wykończeń. Każdy znajdzie zatem coś dla siebie, tym bardziej że w ofercie nie brakuje materiałów plamoodpornych czy z funkcjami Pet Friendly, Water Repellent lub Easy Clean

Narożnik Lizbona 1 – idealne rozwiązanie do małego salonu

Wiemy już nieco na temat kolekcji Lizbona. Narożnik, który zaprezentujemy w pierwszej kolejności, to oczywiście ten z “jedynką”. Co może zaoferować nam to rozwiązanie? Zacznijmy może od wyglądu. Całość oczywiście utrzymana jest w dość prostej stylistyce. Siedzisko składa się ze stylowych dużych pikowań, które dodają temu modelowi niebywałej elegancji. Na największą uwagę zasługują jednak zdecydowanie nóżki. Przyjmują one bowiem formę metalowej długiej rurki, która wprowadza odrobinę nowoczesności. To jednak jeszcze nie koniec. Narożnik Lizbona I został bowiem wyposażony w trzy niezależnie regulowane zagłówki oraz dwa ruchome podłokietniki. Dzięki temu możemy liczyć na niebywały komfort. Wypoczynek wzniesie się także na wyżyny za pomocą wypełnienia składającego się z pianki wysokoelastycznej oraz sprężyn. Do tego wysuwana leżanka, pojemnik na pościel i model idealny gotowy!

Osoby zainteresowane tym modelem z pewnością zastanawiają się, jakie są jego wymiary. Lizbona I ma zatem 276 cm szerokości, 82-95 cm wysokości, 175/98 cm głębokości oraz powierzchnię spania 217×130 cm. 

Narożnik Lizbona 2 – dla komfortu przynajmniej pięciu osób

“Jedynka” została dość szczegółowo omówiona, a więc opiszmy narożnik Lizbona 2. Warto w tym miejscu podkreślić, że wszystkie modele wchodzące w skład tej kolekcji są do siebie bardzo podobne. Największe różnice dotyczą wyłącznie rozmiarów oraz ilości zagłówków czy podłokietników. “Dwójka” cechuje się zatem również stylowymi nóżkami, ciekawymi przeszyciami, komfortowym wypełnieniem, wysuwaną leżanką oraz sporym pojemnikiem na pościel. W tym przypadku mamy jednak do dyspozycji aż pięć ruchomych zagłówków oraz jeden regulowany podłokietnik. Model ten sprawdzi się zatem o niebo lepiej w przypadku tych liczniejszych rodzin.

Pod względem wymiarów, narożnik Lizbona 2 wypada podobnie do I. Mamy bowiem w tym przypadku do dyspozycji 268 cm szerokości, 82-95 cm wysokości, 200/98 cm głębokości oraz powierzchnię spania w rozmiarze 201×130 cm. 

Narożnik Lizbona 3 – wersja dla wymagających

Na koniec został nam narożnik Lizbona III. Patrząc na niego, możemy mieć wrażenie, że został on skonstruowany poprzez połączenie I oraz II. Mamy bowiem do dyspozycji aż dwa wysunięte w przód szezlongi, sześć regulowanych zagłówków oraz jeden ruchomy podłokietnik. To rozwiązanie sprawdzi się zatem przy rodzinie wielopokoleniowej lub w sytuacji, gdy nasze mieszkanie często bywa centrum towarzyskich spotkań. Reszta jest natomiast dokładnie taka sama, jak przy modelu I oraz II, dlatego nie będziemy się powtarzać. Wspomnimy tylko jeszcze o wymiarach. Tutaj mamy z kolei 341 cm szerokości, 82-95 cm wysokości, 200/175 cm głębokości oraz powierzchnię spania 274×130 cm. 

Źródło zdjęcia głównego: https://puszman.com/lizbona-i-naroznik/.

Dodaj komentarz